Czy osoba, która ma na swoim karku przysłowiowego komornika, to znaczy zaległe zobowiązania które są ściągane przez windykatora, może starać się o kredyt na dowód? Czy taka osoba ma w ogóle szanse aby od kogokolwiek dostać pożyczkę, skoro dla banku jest na dobrą sprawę skreślona, mówiąc w przenośni? Osoba, która ma do czynienia z komornikiem, również ma szansę na dostanie pożyczki. Co więcej, na pewno może dostać pożyczkę.

Kredyt z komornikiem na dowód, to rozwiązanie z którego każdy może skorzystać. Firmy, które proponują nam pożyczki bez BIK, czyli pożyczki na dowód, wymagają od nas tylko tego jednego dokumentu: dowodu osobistego. Nie musimy przedstawiać swojego zaświadczenia na temat zarobków, przedstawiać stanu konta czy opowiadać o dotychczasowych zobowiązaniach, jakie mamy wobec banków, innych firm udzielających pożyczki czy na przykład na temat kredytów hipotecznych, jakie wzięliśmy. Tak więc kredyt z komornikiem na dowód jest jak najbardziej możliwy.

Wystarczy, że w swojej okolicy znajdziemy firmę, która proponuje w swojej ofercie tego typu rozwiązania. Jeśli mamy wątpliwości co do zasad przyznawania pożyczek, możemy skorzystać z reguły z infolinii lub zadzwonić bezpośrednio do firmy i dokładnie o wszystko wypytać. Większość firm tego rodzaju, które udzielają kredytów na dowód, oferuje również informacje drogą internetową. Wystarczy napisać mail pod wskazany adres, a wszystkie szczegóły zostaną nam dostarczone w odpowiedzi, łącznie z rozwianiem wszelkich wątpliwości jeśli będziemy nadal takie mieć.

Z oferty firm, które udzielają pożyczek na dowód może skorzystać w zasadzie każdy, kto jest obywatelem naszego kraju i jest osobą pełnoletnią. Więc jeśli przytrafiło Ci się starcie z komornikiem, a masz pilne wydatki lub po prostu marzysz o tym aby coś sobie kupić, możesz śmiało starać się o pożyczkę pozabankową, szybki kredyt na dowód bez jakichkolwiek zaświadczeń, z prostą umową i prostymi zasadami spłaty zobowiązania. Wystarczy, że znajdziesz tego rodzaju firmę i zwrócisz się o interesującą Cię pożyczkę.

Kredyt z komornikiem pod zastaw

Osoby, którym przydarzyło się tak zwane starcie z komornikiem, często myślą że już nigdy nie będą mogły podjąć jakiejkolwiek pożyczki. Komornik może wejść na nasze konto na przykład jeśli zalegamy z alimentami, nie spłacaliśmy na czas kredytu lub na przykład trafił nam się spadek, który okazał się długiem.

Kredyt z komornikiem jest możliwy w dwóch głównych wariantach. Jeżeli chodzi o drobniejszą kwotę, z reguły do kilku tysięcy złotych, możemy starać się o pożyczkę w firmach, które oferują pożyczki bez BIK, czyli bez ingerowania i sprawdzania w to, co jest na nasz temat napisane w Biurze Informacji Kredytowej.

Są to pożyczki na dowód, gdzie ten dokument potwierdzający nasze obywatelstwo oraz pełnoletność jest jedynym dokumentem jaki musimy dostarczyć, aby pożyczyć pieniążki i podpisać umowę. Kredyt z komornikiem może występować również pod zastaw, jeżeli w grę wchodzi większa kwota. Wówczas zabezpieczeniem dla firmy, która udzieli nam pożyczki, będzie na przykład nasza nieruchomość: dom lub mieszkanie.

Tego typu pożyczka to rozwiązanie dla osób, które potrzebują nagłego zastrzyku większej gotówki, a niestety w banku nie mają na to szans. Nagły zastrzyk gotówki potrzebny jest nam w różnych sytuacjach: kiedy na przykład narzędziem naszej pracy jest samochód, a uległ on zniszczeniu i musimy kupić nowy, bank nie chce udzielić nam kredytu, oszczędności nie mamy, a o zakupie nowego z salonu na raty również nie ma mowy, bo mamy już poprzednie zobowiązania do tego ściągane z konta przez komornika. Kredyt z komornikiem (https://www.defu.com.pl/kredyt-na-splate-dluguratykredytukomornika/) pod zastaw staje się często naszą jedyną deską ratunku, ponieważ w przypadku większych kwot nie możemy liczyć na przykład na wsparcie ze strony rodziny.

Pamiętajmy, że gdy decydujemy się na dużą, pozabankową pożyczkę, na przykład właśnie kredyt pod zastaw, musimy zawsze sprawdzić czy dobrze trafiliśmy, czy firma z usług której mamy zamiar skorzystać działa legalnie i czy nie proponowane nam są niekorzystne warunki. Podobnie jak z bankami, zawsze lepiej sprawdzić opinie na tema firmy i decydować się na korzystanie z usług takich instytucji, które równie poważnie będą podchodziły do naszego kredytu z komornikiem pod zastaw jak my.

Kredyt z komornikiem bez zaświadczeń

Chociaż czasami tak nam się wydaje, nie ma sytuacji bez wyjścia, również jeżeli chodzi o finanse. Sytuacją pozornie bez wyjścia wydaje nam się na przykład moment, kiedy mamy na karku komornika, a chcemy wziąć kredyt. Potrzebujemy pieniędzy na pilne wydatki, na wakacje, na samochód, na mały remont, a niestety bank odmawia nam udzielenia pożyczki, ponieważ dla niego widniejemy jako osoba zadłużona i nie posiadająca zdolności kredytowej.

Możemy wówczas wziąć pożyczkę bez zaświadczeń. Wzięcie kredytu z komornikiem bez zaświadczeń jest jak najbardziej możliwe. Oferują je firmy zwane parabankami, które udzielają kredytów na podobnych zasadach co banki. Jedyne, czego potrzebujemy do wzięcia takiego kredytu to nasz dowód osobisty. Jest on konieczny, aby firma miała pewność, że osoba za jaką się podajemy to właśnie my, że jesteśmy osobami pełnoletnimi oraz że jesteśmy obywatelami Polski. Parabank nie będzie wnikał w to, czy mamy wzięte jakiekolwiek inne pożyczki, kredyty, kredyty hipoteczne czy mamy zobowiązania wobec kogokolwiek.

Parabank

Parabank nie będzie również zainteresowany tym, czy mówiąc w przenośni ściga nas komornik. Dla takiej firmy, która proponuje nam kredyt bez zaświadczeń, nie będzie istotny nas status w BIK-u, czyli Biurze Informacji Kredytowej. Co więcej, nie musimy nawet w żaden sposób dokumentować tego, czy pracujemy i jakie mamy zarobki.

Wystarczy zwrócić się do parabanku i zapytać o ofertę. Możemy zrobić to na kilka sposobów: udać się do siedziby, placówki parabanku, zadzwonić i zapytać pracowników jak wyglądają warunki wzięcia kredytu bez zaświadczeń lub napisać wiadomość elektroniczną, e-mail, lub posłużyć się specjalnym formularzem kontaktowym który często umieszczany jest na stronie internetowej firmy.

Parabank z komornikiem

Dostaniemy wówczas dokładną odpowiedź, jak będzie wyglądała pożyczka. Na przykład interesuje nas kredyt bez zaświadczeń w wysokości osiemset złotych, ponieważ musimy kupić sobie nową pralkę. Nie musimy mówić po co nam te pieniądze, ile zarabiamy i przedstawiać wszystkich wspomnianych wcześniej aspektów naszego statusu majątkowego. Parabank odpowie, ile zapłacimy za pożyczkę i do kiedy musimy ją spłacić, dostaniemy pieniądze do ręki lub na konto.

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *