Biuro księgowe Syntex to firma, która od 1991 roku świadczy usługi księgowe i podatkowe dla przedsiębiorców w Poznaniu i innych regionach kraju. Zespół doradców rachunkowych Syntex oferuje profesjonalne wsparcie w dziedzinach finansowych, kadrowych, płacowych i podatkowych, ponieważ zdają sobie sprawę, że przedsiębiorcy nie mają zbyt wiele czasu. Biuro rachunkowe Syntex zapewnia kompleksową obsługę podmiotów z różnych branż, w tym medycznej, hotelarskiej, e-commerce oraz produkcyjnej.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i wiedzy eksperckiej, biuro Syntex oferuje swoim klientom dedykowanego opiekuna, który dba o każdy aspekt księgowości i płac w ich firmie. Biuro rachunkowe Syntex zajmuje się m.in. obsługą księgową, kadrowo-płacową, doradztwem podatkowym oraz rejestracją działalności gospodarczej. Usługi biura rachunkowego Syntex są korzystne dla każdej firmy, ponieważ outsourcing usług księgowo-płacowych pozwala obniżyć koszty. Biuro rachunkowe Syntex wyróżnia się elastycznym i indywidualnym podejściem do potrzeb i wymagań każdego klienta, zapewniając bieżącą komunikację poprzez telefon lub e-mail. Bezpieczeństwo danych jest dla biura Syntex priorytetem, dlatego korzysta ono tylko z legalnego, terminowo aktualizowanego oprogramowania oraz zaawansowanych zabezpieczeń sieciowych.

Nasi pracownicy przestrzegają nie tylko wytycznych ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), ale również naszych wewnętrznych procedur, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich danych. Ponadto, jako biuro rachunkowe posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, co daje Ci gwarancję ochrony przed ewentualnymi błędami lub zaniedbaniami.

Współpracując z biurem rachunkowym Syntex, zyskujesz pewność, że Twoja dokumentacja finansowa jest w najlepszych rękach. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, a każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera do prowadzenia księgowości i rozliczeń podatkowych swojej firmy w Poznaniu lub gdziekolwiek w Polsce, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy naszą ofertę.

Jeśli prowadzisz firmę w Poznaniu, niezależnie od jej rozwoju i pozycji na rynku, możesz liczyć na kompleksową obsługę z zakresu księgowości i rachunkowości. Nasze usługi obejmują prowadzenie ksiąg rozchodów i przychodów, sporządzanie sprawozdań dla GUS i NBP, przygotowanie rachunku zysków i strat oraz przepływów pieniężnych, rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego, monitorowanie i windykację należności i zobowiązań, prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie nakładów inwestycyjnych, sporządzanie niezbędnych deklaracji podatkowych oraz ich terminowe dostarczanie, prowadzenie ksiąg handlowych, przeprowadzanie wycen rozchodu materiałów zgodnie z metodą LIFO lub FIFO, sporządzanie deklaracji podatkowych i przekazywanie ich do Urzędu Skarbowego, zajmowanie się opracowaniem ZPK, czyli Zakładowego Planu Kont, sporządzanie rocznych zeznań finansowych, dbanie o formalności związane z odprawą celną, jeśli importujesz towary spoza UE, prowadzenie działań zamykających rok pod kątem podatkowym i obrotowym w firmie, rozliczanie transakcji Wewnątrzwspólnotowej Dostawy Towarów (WDT) oraz Wenątrzwspólnotowego Nabycia Towarów (WNT), sporządzanie deklaracji VAT UE, opracowywanie wniosków o wydanie indywidualnej interpretacji prawa podatkowego oraz przygotowywanie planów amortyzacyjnych i dokonywanie miesięcznych odpisów zgodnie z nimi.

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *