Poznań =o) to piękne miasto, mamy tutaj wiele dzielnic — jako mieszkaniec Poznania bardzo ciesze się gdy odwiedzam Rataje, ale bywam również w okolicy stadionu na Bułgarskiej, czy w okolicy PST (szybki tramwaj) . Ale szczerze nie polecam poruszania się w mieście, szczególnie w samym centrum okolicy ulicy św. Marcin (ulica w mieście Poznań) – remonty totalne (ZDM). – miasto Poznań inwestuje – profil L

Poznań – to działa!

Poznań to bardzo przyjazne miasto piknikom, wszelkiego rodzaju, najbardziej chyba przydatne i dobrze wspominane są pikniki firmowe. Jako osoba, która zajmuje się pracą chętnie poruszam się do firmy, w której pracuje, jako że pisanie nie jest mi szczególnie na rękę ale poniekąd wiem co napisać kiedy pisze o pikniku – np że jest to totalna adrenalina, szczególnie gdy imprezy plenerowe są organizowane profesjonalnie.

Dobrze zorganizowany event piknikowy firmowy

Jak poznać dobrze zorganizowany event piknikowy firmowy? Z pewnością każdy pracodawca cieszy się gdy dobrze pracownicy mówią o jego firmie. To taki pijar, można powiedzieć, że BuZz bije w oczy gdy, słyszy od pracownika że impreza obywająca się w plenerze np. pomimo deszczu była dobrze zorganizowana.

Namiot na event w plenerze

Ostatnio gdy byłem na pikniku firmowym Pojawiło się w mojej głowie zapytanie czy pikniki takie powinny zawsze mieć jakieś zabezpieczenie na wszelki wypadek, gdyby pojawiła się niepogoda?

Ja proponuję kilka ważnych dla mnie – może pominę, prosze o dopisanie w komentarzu.

-Namioty piknikowe

-Namiot plenerowy (3×3 – dla stolików ekskluzywne)

  • Duże namioty imprezowe – śeiretnie spisze sie na pikniku

Pikniki dla firm w plenerze – kilka firm z namiotami imprezowymi

Pozwolę sobie przytoczyć kilka ciekawych firm, które organizuję pikniki w plenerze :

Założyłem sobie że opisze tutaj moje doświadczenia jest to forma testu sprawdzenia się jak czuje się w towarzystwie innych.

Gdzie w Poznaniu są organizowane pikniki plenerowe ?

Dobry miejscem jest Malta-ski https://www.maltaimprezy.pl/ (https://www.facebook.com/maltaimprezy/)

Imprezy integracyjne stają się bardzo popularne w Poznaniu — ja osobiście chciałbym aby powstało nowe miejsce bardziej atrakcyjne do celów imprezowych dla pracowników firm, szczególnie Korpo – niech sie ludzie wyluzują trochę.

Czy na Cytadeli w Poznaniu są imprezy plenerowe tzw eventy firmowe?

Ktoś wie i właśnie mi powie o imprezach plenerowych w na Cytadeli? – Teraz wysyłam mocny sygnał więc może oczekuje się od was drodzy czytelnicy odpowiedzi

Znalazłem wspaniałe miejsce z imprezami integracyjnymi

W internecie – w wyszukiwarce Google znalazłem miejsce takie ” ogłoszeniowe” gdzie znajdziemy ogromną bazę firm i miejsc które zajmują się organizacja eventów nawet w poznaniu jest kilka firm które to robią –

Catering Eventowy:

Są to firmy, które organizują Catering również https://catering.werandafamily.com/pl/offer/imprezy-plenerowe i tutaj jeszcze jedna: https://eventino.pl/oferta/pikniki-firmowe/poznan/

Bardzo ciekawie prezentuje się również firma która organizuje imprezy eventowe dla firm – taki pikniki http://zeronudy.com/pl/poznan/265/ – rozumiecie – zero nudy – świetna nazwa!

Na Facebooku firma eventowa:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063662437804

Mam nadzieję że temat wam przypadł do gustu — każdy lubi się bawić, szczególnie przyjemne są spotkania firmowe na których liczy się dobra zabawa.

Znalazłem jeszcze jakiś fajny filmik na Y dotyczący spotkań plenerowych

Wspaniałe imprezy robi widać firma event.pl

AKTUALIZACJA:

Super pomysł na imprezę firmową w Poznaniu – sprawdź jak zrobić niespodziankę na biznesowym przyjęciu.

https://youtu.be/MqiNOnr96f4

AnA kONIeC chCe DodAĆŻE nikt mi nie zapłacił nie jest to żadna reklama czy artykuł Sponsorowany.

Impreza integracyjna — propozycje =o)

Chciał bym wam jeszcze przedstawić – filmik prezentujący kilka pomysłów na zabawy integracyjne – ciekawe propozycje:

https://youtu.be/Wk-Y5-4P47k

Wszystkim życzę miłej zabawy ludziska 🙂

wOjT3k – poszło w świat

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *