Legginsy, tylko dla szczupłych? Czy legginsy to ubrania tylko dla osób szczupłych, czy również panie z kilkoma kilogramami na plusie mogą sobie na takie pozwolić? Legginsy przypominają trochę grube rajstopy, albo getry. Dobrze przylegają do naszych nóg, są obcisłe i możemy nosić je w zasadzie ze wszystkim.

Czy założyć zimą rajstopy? Legginsy bez wzoru.

Zimą nadają się jako rajstopy, zwłaszcza do wysokich butów takich jak kozaki. Jeśli założymy czarne modne legginsy bez wzorów, wyglądają jak kryjące rajstopy i nie da się na pierwszy rzut oka zauważyć, co tak naprawdę na sobie mamy.

Latem lekkie i cienkie legginsy

Latem, wiosną czy jesienią, raczej używamy ich jak cienkich spodni, zakładając do nich głównie tuniki albo dłuższe bluzki. Legginsy występują w różnych wersjach: kolorowych ze wzorami, monochromatycznych o jednolitych kolorach, w wersji cieniowanej, w wersji z imitującymi kieszenie wyszyciami albo malunkami na materiale. Wyglądają podobnie do spodni rurek, albo jak zostało wspomniane, podobnie do grubych kryjących rajstop czy getrów.

Legginsy XL

Są odpowiednie nawet dla pań w rozmiarze XL, ponieważ kluczem do dobrej stylizacji jest tylko to, co do legginsów założymy.

Zwracamy szczególną uwagę na bieliznę: pamiętajmy, że stringi będą dość mocno odznaczały się pod legginsami, dlatego lepiej jest zakładać takie wykonane z delikatnego materiału albo stawiać na inny rodzaj bielizny.

Legginsy do bluzy i tuniki

Jeżeli do legginsów dobierzemy dość długą bluzkę albo tunikę, możemy śmiało nosić je nawet jeżeli mamy co nieco tu i ówdzie za dużo. Najważniejsze, to by legginsy nie były za ciasne ani za szerokie. Dobrze dobrany rozmiar to podstawa do dobrego i korzystnego wyglądu.

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *