Polska jesień często płata nam figle. Kupujemy parasolki i kalosze, a na zewnątrz opadają tylko liście z drzew. Zero deszczu, zero mrozu, piękna niemalże letnia pogoda.

Bywa też odwrotnie, wybieramy w sklepie jesienną kurteczkę, a koniec listopada uderza nas dwudziestostopniowym mrozem.

Zawsze jednak część polskiej jesieni, to jesień typowa. Chcesz dowiedzieć się, co jest modne w tym sezonie? Czytaj dalej!

Jakie spodnie i koszule kupować w sezonie jesień kapelusze, oversize 2021

Na wybiegi, do prasy i do sklepów powracają ubrania w stylu retro.

Cechy retro to spodnie o modelu dzwonów, długie rękawiczki i kapelusze, koszule, kokardy jako dodatki do stroju, kolorowe rajstopy, ramoneski z materiałów imitujących skórę, klasyczne sukienki.

Dopasowane spodnie na jesień kapelusze, koszule, oversize

Modne są również dopasowane spodnie, duże torebki w formacie XXL, luźne koszule, kolorowe apaszki i złote dodatki.

Jeśli chodzi o garderobę zewnętrzną, do łask powracają poncza, zwłaszcza w kratę. Wymienione wcześniej złote dodatki królują na typowych modowych wybiegach obok zwiewnych sukienek z lejących materiałów, żakietów ze skóry oraz sukienek, bluzek i spodni w kwiatowe printy.

Szorty z grubego materiału oversize

Niektóre popularne w Polsce sklepy sieciowe oferują szorty wykonane z nieco grubszych materiałów, które możemy zakładać do kryjących rajstop w fantazyjnych kolorach. Szorty będą wyglądały dobrze zarówno z wysokimi butami jak i z balerinami.

Cieliste, beżowe sukienki oversize

Hitem sezonu są również cieliste, beżowe sukienki, zestawiane ze skórzanymi ramoneskami w różnych kolorach.

Niekoniecznie dobieramy kolor butów do koloru torebki czy kurtki, wręcz przeciwnie. Możemy pozwolić sobie na fuzję kolorów.

Jednym z modnych detali sezonu jesiennego są kołnierzyki koszul i żakietów wysadzane kamieniami, plastikowymi dżetami przypominającymi kryształki lub metalowymi ćwiekami. Każda modna kobieta to zauważy !
Tego typu akcesoria pojawiają się także na szerokich rękawach bluzek.

Oversize jesienią baskinki, czyli spódnice z falbaną

Do mody powracają stroje typu oversize, zwłaszcza swetry. Wracają militaria, stroje w kolorach i fasonach kojarzących się z wojskiem.

Absolutnym hitem sezonu, pojawiającym się w wielu kolekcjach, są spódnice w kształcie litery „A” oraz baskinki, czyli spódnice z falbaną wszytą wokół talii.

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *