Pojawia się problem – jak wybrać dobrą firmę sprzątająca

W sytuacji gdy pojawiają się komplikacja i firma sprzątająca się nie wywiązuje z powierzonych im zadań – po prostu sprząta nie sumiennie kolej i czas najwyższa pora na nową firmę sprzątającą

Tania firma sprzątająca to nie zawsze dobre rozwiązanie

na szczęście rynek weryfikuje tanie rozwiązania nie zawsze są dobre. Firmy wykonujące swoje usługi tanio – poniżej kosztów sa nie rentowne o czym możemy przeczytać w wielu miejscach i muszą zakończyć działalność gospodarczą, a to przez zbyt niskie stawki – czytaj nie zadowolenie klienta z wykonanej usługi.

Firma która sprząta inne firmy

Rynek reguluje się sam, słabe jednostki nie przetrwają na rynku – prowadząc działalność – każdy musi prezentować usługi na najwyższym poziomie. Oczywiście właściciele firm nie pracują we wszystkich obiektach, muszą mieć pracowników – a pracownik musi być dobrze opłacony. Źle opłacony pracownik zwyczajnie źle pracuje

Kryzys gospodarczy i prowadzenie firmy sprzątającej

Kryzys gospodarczy który dotyka Polaków z pewnością daje się odczuć coraz bardziej, eksperci przewidują że wszystko przed nami, i jeszcze najgorsze momenty  związane z budżetem domowym mamy przed sobą.

Firma Derpur – oferta dla przedsiębiorców

Właściciel firmy z którym rozmawialiśmy, przedstawił sytuację jasno – każda firma która spełnia warunki tj pracuje sumiennie, dba o pracowników oraz o klientów którzy muszą być zadowoleni z wykonywanej usługi nie mogą być pozostawieni bez opieki i konsultacji. Każdy kto podejmuje działalność czy to tak jak firma sprzątająca powinna stawiać ponad dobro własne dobro pracownika oraz w drugiej kolejności dobro klienta.

Dobro klienta VS dobro pracownika firmy sprzątającej

Dlaczego dobro klienta jest mniej ważne od dobra pracownika firmy sprzątającej? Bo to pracownik reprezentuje firmę sprzątającą i to właśnie pracownik dba o konsumenta w tym przypadku firmę, w której jest wykonywana usługa sprzątania.

Mając wsparcie w czasie inflacji…

Firmy w Polsce mogą cieszyć się wsparciem i dofinansowaniem prowadzenia działalności gospodarczej. Jak podje PAP w większości dużymi problemami finansowymi mogą borykać się pracownicy zatrudnieni na niższych stanowiskach z pewnością chodzi o pracowników którzy zarabiają na poziomie minimalnej stawki. 17,2% wzrostu cen rok do roku to bardzo wiele.

Co z małymi firmami remontowymi

małe firmy remontowe odczują na samym końcu kryzys gospodarczy, z pewnością zwiększy sie zapotrzebowanie na Panów złote rączki czy pojedynczo wykonujących działalność gospodarczą osób którzy wykonują szybko i tanio usługi – klientów będzie przybywać. Każdy będzie oglądał złotówkę dwa razy zanim ją wyda.

Firmy podnoszą poziom i inwestują – tracą ale się utrzymują

Ciągle podnoszenie jakości usług ma swoją cenę, oczywiście klient końcowy ma w czym wybierać, może zyskiwać dobrze wykonaną usługę ale to wszystko ma swój kres. Na duże inwestycje w sprzęt i personel mają pieniądze duże firmy, często z zagranicznym kapitałem, które wytrzymają dłużej w trudnych warunkach dzięki kapitałowi zagranicznemu.

Tak ma się to równeiż w „deweloperce” która oczywiście  tworzy dalej domy i mieszkania, ale można już zauważyć powolny spadek nie tylko na budowlance ale również na wykończeniówce.

 

Deweloperzy z nowym i małym kapitałem

Mały deweloper może nie mieć czasu na czekanie na klienta, czy budowanie na pograniczu zysku. Firmy z pewnością już tną koszty a ceny utrzymania pracownika rosną, szczególnie tego dobrze wykonującego pracę. Koszty transportu i surowców są coraz większe. Tutaj odczuwalny jest bardzo kryzys w Polskiej gospodarce.

Firmy szukają biur rachunkowych

Jak się okazuje dobrym rozwiązaniem jest biuro rachunkowe – tutaj mamy informacje z pierwszej ręki – każdy kto poszukuje dobrego księgowego bo szuka kosztów i chce zyskać na czasie i dobrej poradzie w sprawie działalności, robią tak nie tylko zagraniczne firmy ale również nasze rodzime Polskie przedsiębiorstwa zaglądają do oferty biura rachunkowego mówi Pani Katarzyna.

Inflacja dla firm – obronią się najlepsze usługi

Każda dobrze prosperująca firma może upaść, jeżeli nie zadba o klienta – jeżeli klient nie będzie zadowolony z usługi jaką wykonujemy dla niej będzie szukał lepszego rozwiązania, w okresie inflacji jak widać może się okazać że nie tylko ceny nie rosną (dochody) ale my musimy więcej wydawać jako firmy które wykonują określone czynności, czy to w budowlance czy też w firmie sprzątającej. Dobrze prowadzona działalność się obroni – jeżeli dajemy produkt w postaci zadowolenia klienta. to mamy duże szase że kryzys nas dotknie ale nas nie nakłoni do zamknięcia firmy.

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *