Wszechstronnie zabiegani na co dzień i od święta, brakuje nam czasu na wszystko. I niestety mimo zapracowania brakuje nam na wszystko pieniędzy.

Da się pogodzić te dwie rzeczy i połączyć je z dodatkowymi udogodnieniami takimi jak pożyczka z dowozem do domu. Pogodzić czyli znaleźć rozwiązanie na nurtujący nas problem.

Pożyczka udzielana jest w instytucjach pozabankowych oferujących również inne wszelakie dogodne warunki podjęcia pieniędzy.

Szybka weryfikacja pożyczkowa i pozytywna decyzja udzielenia pożyczki

Szybka weryfikacja, minimum formalności, no i dowóz do domu. Oczywiście możemy zawsze zmienić opcje na przelew na nasze osobiste konto bankowe ( pożyczka z dowozem do domu bez ewentualnego dowozu do domu, będzie nas tylko nieznacznie mniej kosztować ). Jesteśmy wygodni, nie ukrywamy tego, chlubimy się tym. Tak więc korzystamy, bo chcemy, potrzebujemy, lub nie mamy wyjścia gdyż nagli nas czas.

Bank z tradycjami nie udziela tego typu pożyczek, a już tym bardziej nie uraczymy w jego usługach pożyczki z dowozem do domu. Nie stanowi to jednak problemu dla parabanków, które w trosce o nasze i swoje interesy wzbogaca i aktualizuje dostępne oferty.

Zalety ofert pożyczkowych udzielanych w domu

Wymieńmy teraz zalety takiej oferty : wspomniane wcześniej minimum formalności odnoszące się do wypełnianych formularzy i wniosków,

  • bardzo szybka decyzja,
  • o pożyczkę z dowozem do domu możemy się starać oczywiście nie wychodząc z domu,
  • bez poręczycieli,
  • czy też wymagających zabezpieczeń,
  • automatyczne doradztwo – doradca finansowy zapozna nas z prostymi zasadami funkcjonowania pożyczki, możliwość elastycznego dopasowania kwoty kredytu do zaistniałych potrzeb ( możliwość zmiany limitu – zwiększenia wymaganej prze nas kwoty ), stosunkowo długi okres na spłatę pożyczki z dowozem do domu .

To tylko niektóre, wybrane argumenty przemawiające za skorzystaniem z pożyczki. Oczywiście nikt nikogo nie zmusza do podejmowania szybkiej automatycznej decyzji.

Wszystkie usłyszane lub przeczytane informacje należy przyswoić, skrupulatnie przeanalizować i odnieść się w sposób negatywny, lub pozytywny do oferowanych usług.

Całokształt naszej decyzji zależy przede wszystkim od zapotrzebowania bieżącego na określona kwotę. Ważnym elementem, którego ominąć nie sposób jest zapoznanie się z rzeczywistym oprocentowaniem i terminami miesięcznych  spłat pożyczki. Podczas miłej rozmowy z konsultantem należy pytać wprost o każdą drobną mniej lub bardziej sprawę.

Aby uniknąć nieporozumień, lub złe dobranej oferty pożyczki, która została pochopnie przez nas zatwierdzona czytajmy umowy dokładnie, ze szczegółami.

Teraz gdy mamy już gotówkę w ręce i określony cel jej wydania w głowie, możemy z uśmiecham na ustach przystąpić do dzieła i cieszyć się z korzyści jakie nam dała .

Gotówka bez wychodzenia – czy to możliwe ?

Wyobraźmy sobie sytuacje, w której jesteśmy uziemieni w domu – np kwarantanna COVID, a nasz budżet znacznie uszczuplił się prze ostatni czas. Korzystają z internetu, a raczej wyszukiwarki wpisujemy frazę, która interesuje nas najbardziej i oto pokazuje nam się oferta adekwatna do bieżącej potrzeby. W bezliku propozycji odnajdujemy tą jedyną : kredyt do domu ! Na nim teraz skupiają się nasze myśli, na niczym innym, tylko na informacjach, które najlepiej określą ten rodzaj kredytu.

Wnikliwie oceniamy sytuację, nasze finansowe położenie i obecne zapotrzebowanie. Kredyt do domu bez zbędnych formalności, szybko i bez informacji z BIK.

Formularz – wniosek o pożyczkę gotówkową

Wystarczy wypełnić formularz i po rozmowie z konsultantem umówić się na wizytę, która odbędzie się w naszym domu.

Doradca finansowy na spotkaniu udzieli wszystkich niezbędnych wskazówek odnośnie : opłaty miesięcznej, wymaganych dokumentów oraz terminów spłat kredytu do domu.

Po podpisaniu umowy możemy cieszyć się już gotówką, którą przygotowała dla nas prywatna instytucja po wcześniejszym uzgodnieniu tej kwoty z nami. Musimy liczyć się jednak ,że tego typu kredyty wiążą się z dodatkowymi opłatami ,o których oczywiście powiadomi nas doradca.

Opłaty dodatkowe będą zastosowane wobec oprocentowania ( minimum formalności kosztuje ), ale przede wszystkim będzie to dodatkowa kwota, za obsługę kredytu czyli : dojazd doradcy do naszego domu i niestety jeżeli nie posiadamy osobistego rachunku bankowego, będziemy zobowiązani wypłacać pieniądze w ustalonym wcześniej terminie, w naszym mieszkaniu doradcy ,bezpośrednio do ręki.

Dla części kredytobiorców takie rozwiązanie jest wygodne, dla innej części niekomfortowe. Ważne jest, że pozyskiwane przez nas kwoty nas satysfakcjonują i wystarczają na złagodzenie zaległości czy też pomagają w realizacji skromnych marzeń, bardziej zachcianek. A teraz pozostaje pytanie, który sektor finansowy zajmuje się udzielaniem kredytów do domu.

Prywatne firmy pożyczkowe, które udzielają pożyczek.

Otóż z całą pewnością nie są to tradycyjne banki, a raczej prywatne placówki pozabankowe. Pracują i funkcjonują one na trochę innych zasadach, różnych od klasycznych banków, które rygorystycznie przestrzegają narzuconych form współpracy z potencjalnym klientem. Każdy z nas zdaje sobie zatem sprawę, że kredyty uzyskane w banku są korzystniejsze, ale 80 % wniosków trafia do kosza.

W sektorach prywatnych brane pod uwagę są wszystkie wnioski, nawet te, które teoretycznie nie naddają się do weryfikacji ze względu na niski dochód, albo nawet jego zanik, negatywną informację w BIK itp.

Dlatego też kredyty bez zaświadczeń cieszą się uznaniem szerokiego grona odbiorców, którym daje się szansę na zrealizowanie zamysłów w szybkim czasie.

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *