Wyczekiwany dzień minął, mamy już ślub za sobą i siedząc z mężem na kanapie zaczynamy się zastanawiać co zrobić z suknią ślubną. Oczywiście możemy ją ładnie złożyć i schować do kanapy czy lepiej do kufra by tradycji stało się zadość i by czekała na ślub naszej przyszłej córki. Tylko że albo nie mamy jeszcze tej córki albo jest bardzo malutka i do jej ślubu moda zmieni się dziesięć razy a nasza piękna suknia zdąży zżółknąć.

Suknie ślubne do komisu?

Suknie ślubne po ślubie zazwyczaj trafiają do komisu, gdzie czekają na kolejną szczęśliwą Pannę Młodą. Oddając suknie ślubną do komisu, nie musimy martwić się o czyszczenie czy naprawy krawiecki, zazwyczaj komisy oferują te usługi na miejscu, oczywiście po uiszczeniu stosownej opłaty.

Suknia ślubna z komisu

Oddając suknie ślubną do komisu, podpisujemy umowę w której są określone warunki sprzedaży sukni, zazwyczaj jest to czas przez jaki sukienka będzie sprzedawana, za ten czas w większości komisów uiszczamy opłatę, jakiś procent od wartości wyceny sukienki. Następnie umawiamy się z komisem jaką cenę otrzymamy od komisu po sprzedaży sukienki, dzięki umowie komisowej możemy mieć pewność że nikt nas nie oszuka.

Używane suknie ślubne trafiają też do internetu, w wielu serwisach ogłoszeniowych można znaleźć setki ogłoszeń pod tytułem sprzedam suknie ślubną, ze względu na liczną konkurencje sukienka może się dość długo sprzedawać ale szans rzecz jasna jest.

Suknie ślubne zamieszczane w internecie zazwyczaj mają zdjęcia, dlatego warto i naszej sukience porobić fotki i wstawić je w ogłoszenie razem z opisem i ceną. Inna dość popularną i starą metodą na sprzedaż sukni ślubnej jest wydrukowanie ogłoszenia o sprzedaży sukni ślubnej – https://www.intermedialna.pl/ i rozwieszenie go np. na słupie, na przystanku autobusowym, czy w gablocie np. jakiegoś sklepu, oczywiście za jego zgodą. Używane suknie ślubne sprzedają się dość długo ze względu na mnogość ofert sprzedaży, ale warto uzbroić się w cierpliwość i próbować każdej metody sprzedaży.

Dobrą metodą może okazać się powieszenie ogłoszenia np. na uczelni, gdzie wiadomo jest dużo dziewczyn które planują ślub. Suknie ślubne mają to do siebie że nie starzeją się tak szybko a klasyczne modele są prawie zawsze modne, dlatego jeżeli chcemy warto próbować sprzedać naszą sukienkę, choć rozstanie z nią może być dla nas smutne, bo to w końcu w niej poszłyśmy do ołtarza z tym jedynym i przetańczyłyśmy całą noc.

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *