Fasony sukien ślubnych

Suknie ślubne są bardzo zróżnicowane ale można wyróżnić takie fasony jak: klasyczna litera A czyli sukienka dopasowana górą np. na szerokich ramiączkach, lub obcisły gorset i rozszerzająca się ku dołowi, może mieć również tren, kolejny fason to tak zwana sukienka ryba czy syrena czyli sukienka dopasowana mniej więcej do łydek i od nich rozszerzająca się gwałtownie ku dołowi.  

Ślubna suknia w stylu francuskim

sukienka princessa czyli suknia w stylu francuskim, rozkloszowana z trenem, sukienka emipire odcinana pod biustem, idealna dla kobiet spodziewających się dziecka, suknia o linii prostej bez trenu, nie rozkloszowana, delikatna opadająca w dół suknia. Kilka poniższych adresów salonów sukni ślubnych Madonna, SuknieVogue, Ateliertesoro

Piękna suknia ślubna

Są też suknie ślubne o mniej klasycznych fasonach np. suknie ślubne krótkie do kozaczków, suknie ślubne retro, suknie ślubne artystyczne. Każda z nas wie co by chciała ukryć pod sukienką a co wyeksponować dlatego warto przymierzyć nawet i sto sukni ślubnych by wybrać tą jedyną i wyjątkową.

Suknie ślubne i ich przymiarki

Suknie ślubne i ich przymiarki mogą okazać się nie złą zabawą dla Panny Młodej ponieważ jest to chyba najprzyjemniejszy moment w całych przygotowaniach do ślubu, bo przecież każda z nas już od małej dziewczynki marzyła o sukni ślubnej. Suknie ślubne są dostępne oczywiście w salonach mody ślubnej ale nie tylko, możemy poszukać sukienki również w komisie, internecie czy po prostu w zwykłych ogłoszeniach.

Wymarzona suknia ślubna

Kiedy ślub zbliża się wielkimi krokami, każda przyszła Panna Młoda musi znaleźć tą jedyną wymarzoną suknię ślubną. Wybór sukni ślubnej nie jest łatwy i nie jednej dziewczynie może spędzać sen z powiek. Jak zatem poradzić sobie z wyborem ślubnej sukienki?

.

Katalog sukni ślubnych

Może warto zacząć od przeglądania katalogów z modą ślubną czy stron internetowych projektantów, można też wyruszyć z przyjaciółką na rekonesans salonów gdzie są suknie ślubne.

Na taki pierwszy krok warto się zdecydować wtedy, kiedy do ślubu jest jeszcze daleko, by mieć czas na odnalezienie najlepszego fasonu, stylu czy koloru sukni, bo choć generalnie króluje biel, coraz więcej dziewczyn decyduje się na inne kolory np. niebieski czy różowy

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *