Porady dla matki

Przez intermedialna, 14 Marzec, 2022

Pełna nazwa BIK, to Biuro Informacji Kredytowej. Utworzone przez banki, razem z bankowymi izbami gospodarczymi w celu gromadzenia, udostępniania i przetwarzania informacji na temat konsumentów. Informacje, które posiada biuro na temat konsumentów, mogą być udostępniane bankom oraz innym instytucjom, które są upoważnione do udzielania kredytów.

Przez intermedialna, 20 luty, 2022

Jak bawić się z dzieckiem w domu? Co zrobić, kiedy musicie zostać z dzieckiem w domu? W co się bawić, jak zająć sobie wolny czas? Jakie zabawy pokazać dziecku, by odciągnąć je troszkę od telewizora i komputera? Spróbuj przypomnieć sobie zabawy, w jakich brałaś udział, kiedy sama byłaś jeszcze dzieckiem.

Przez intermedialna, 14 luty, 2022

Dzieci są bardziej narażone na wirusy i bakterie, ponieważ nie mają jeszcze doskonale rozwiniętej odporności. Szybciej ulegają zarażeniu chorobami również ze względu na swoją niewielką masę, posturę. Aby wspomóc organizm Twojego dziecka, powinnaś przede wszystkim dbać o jego dietę i obserwować je.

Przez intermedialna, 30 Styczeń, 2022

 

Dobry, to znaczy prawdziwy chleb zawiera w sobie dużo witamin i nie tuczy nas. Pamiętajmy jednak, że chleb który trafia na półki sklepowe, to często podróbka dobrego chleba. Aby znaleźć i kupić dobry chleb, zastosuj się do kilku prostych zasad, które podajemy w artykule.

Przez intermedialna, 22 Styczeń, 2022

Zawarcie związku małżeńskiego nie gwarantuje nam, że od momentu założenia na palce obrączek, nasze relacje będą nieskazitelne i wszystko w naszym życiu będzie układało się bez problemów.