O domu i ogrodzie

Okna drewniane czy PCV?

Dodane przez lolobolo - śr., 11/17/2021 - 07:42

Remontując dom i wymieniając okna stajemy bardzo często przed dylematem jakie okna wybrać. Jest to o tyle istotne, że wymieniamy je na dziesiątki lat, a koszt także zmusza nas do bardzo poważnego namysłu.

Wymiana podłogi w domu.

Dodane przez lolobolo - pon., 11/15/2021 - 10:11

Dobrze przeprowadzona wymiana podłogi w domu gwarantować nam będzie nie tylko duży komfort korzystania z niej, ale też da pewność jej wieloletniego użytkowania.

Planujesz remont i chcesz wynająć firmę - aby zrobiła to szybko?

Dodane przez lolobolo - wt., 11/02/2021 - 08:06

Na jakie remonty decydujemy się częściej, na remonty generalne i całkowite, czy na remonty częściowe, na przykład tylko jednego pomieszczenia? Od czego zależą nasze decyzje związane z remontami? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na koszty.

Planujesz budowę domu? Kilka cennych uwag o pozwoleniu i wyborze projektu.

Dodane przez lolobolo - wt., 10/26/2021 - 15:34

Zastanawiasz się nad budową domu? Masz dosyć mieszkania w bloku lub kamienicy, masz ochotę uciec z miasta, spodziewasz się powiększenia rodziny, udało Ci się wygrać w lotto lub masz inny powód, dla którego chciałbyś rozpocząć budowę własnego domu?

Jesteś aktywna w kuchni? Jak dbać o naszą indukcję czy piekarnik?

Dodane przez lolobolo - pon., 10/18/2021 - 22:38

Uważasz, że kuchnia to doskonałe miejsce do tego, by nauczyć dziecko pewnych obowiązków? Masz rację. W kuchni Twoje dziecko może nie tylko nauczyć się w jaki sposób przygotowuje się pewne dania i potrawy, ale przede wszystkim może nauczyć się porządku.