Przejdź do treści

Pokój dziecięcy na poddaszu

Poddasze wielu z nas kojarzy się z miejscem, w którym przechowujemy różne rzeczy, które kiedyś mogą nam się przydać. Dla wielu z nas poddasze to taka druga piwnica, gdzie gromadzimy stare meble, sprzęty czy ubrania. Jednak dla części z nas z kolei, poddasze to idealne miejsce na urządzenie pokoju: sypialni albo pokoju dziecięcego.

Rozmiar i cena posiadania kompostownika

Kompostownik to ogrodowe dwa w jednym: nie musimy wywozić odpadków organicznych, a jednocześnie mamy naturalny nawóz, który często jest zdecydowanie bardziej efektywny niż nawóz sztuczny. Kompostownik nie musi być ogromną skrzynią, która będzie psuła nam wygląd ogrodu i która będzie mało estetyczna.

Wyjątkowo trudne czasy - o kredyty coraz trudniej

Dzieci dziedziczą długi po rodzicach, również dzieci niepełnoletnie, które nie ukończyły jeszcze osiemnastego roku życia. Dzieci niepełnoletnie są jednak chronione przez prawo. Spadek można przyjąć na dwa sposoby. Pierwszy z nich, to sposób prosty, w którym nie ma ograniczenia odpowiedzialności za długi.

Jak łatwo przesadzić storczyka

Image

Storczyki, to ostatnio jedne z najbardziej popularnych roślin, które trzymamy w domu. Są piękne, kwitną bardzo długo, praktycznie non stop. Nie są trudne jeśli chodzi o uprawę, z większością ich gatunków poradzi sobie każdy, nawet osoba niemająca pojęcia z uprawą roślin. Kiedy należy przesadzać storczyki i po co? Jak łatwo przesadzić storczyka?

Bądź GOTOWY RCB

 Ważne — przeczytajcie - załącznik PDF

 

Jak radzić sobie z brakiem koncentracji

Image

Jaki sport dla dziecka wybrać, w zależności czy jest to dziewczynka, chłopiec, albo dziecko z ADHD? Do dyspozycji mamy naprawdę mnóstwo dyscyplin. Możemy szukać wśród sportów drużynowych, wśród sportów indywidualnych.

Nie stać cię to nie bierz kredytu w sytuacji kiedy czujesz że nie spłacisz

Image

Załóżmy, że młody człowiek skończył właśnie studia. Przez ten cały czas nauki, mieszkał z rodzicami i był na ich utrzymaniu, ewentualnie dorabiał sobie weekendami, na własne potrzeby. Zaczyna pracę, w swojej branży. Chce wyprowadzić się z domu, ale jak?

Co kupić dziecku na prezent

Image

U kogoś z Twojej rodziny lub przyjaciół szykują się niedługo obchody bardzo ważnych symbolicznych urodzin, pierwszych urodzin nowego członka rodziny? Zastanawiasz się co kupić dziecku na roczek? Jeśli odwiedzasz rodziców przyszłego solenizanta dość często, możesz śmiało stwierdzić jakich rzeczy ewentualnie mu brakuje.

Jak i za co można trafić do BIK

Pełna nazwa BIK, to Biuro Informacji Kredytowej. Utworzone przez banki, razem z bankowymi izbami gospodarczymi w celu gromadzenia, udostępniania i przetwarzania informacji na temat konsumentów. Informacje, które posiada biuro na temat konsumentów, mogą być udostępniane bankom oraz innym instytucjom, które są upoważnione do udzielania kredytów.

Problemy zdrowotne a wzrost zagrożenia udarem

Image

Według szacunkowych danych tylko w naszym kraju, w Polsce, około siedemdziesięciu tysięcy osób rocznie doznaje udaru mózgu.  Pierwszy to udar niedokrwienny, a drugi to udar krwotoczny. Około 4/5 wszystkich udarów, to te pierwsze.