Leginsy, tylko dla szczupłych?

Zwracamy szczególną uwagę na bieliznę: pamiętajmy, że stringi będą dość mocno odznaczały się pod legginsami, dlatego lepiej jest zakładać takie wykonane z delikatnego materiału albo stawiać na inny rodzaj bielizny. Jeżeli do legginsów dobierzemy dość długą bluzkę albo tunikę, możemy śmiało nosić je nawet jeżeli mamy co nieco tu i ówdzie za dużo.

Najważniejsze, to by legginsy nie były za ciasne ani za szerokie. Dobrze dobrany rozmiar to podstawa do dobrego i korzystnego wyglądu.

Czy legginsy to ubrania tylko dla osób szczupłych, czy również panie z kilkoma kilogramami na plusie mogą sobie na takie pozwolić? Legginsy przypominają trochę grube rajstopy, albo getry. Dobrze przylegają do naszych nóg, są obcisłe i możemy nosić je w zasadzie ze wszystkim. Zimą nadają się jako rajstopy, zwłaszcza do wysokich butów takich jak kozaki.

Czarne modne leginsy

Bardzo modne są legginsy Push up — krój i materiał, z jakiego są wykonane te legginsy, pozwala nam na podkreślenie naszych pośladków, i ud w szczególności poprawiają naszą sylwetkę.

Legginsy jak rajstopy?

Jeśli założymy czarne legginsy bez wzorów, wyglądają jak kryjące rajstopy i nie da się na pierwszy rzut oka zauważyć, co tak naprawdę na sobie mamy. Dla tego latem, wiosną czy jesienią, raczej używamy ich jak cienkich spodni, zakładając do nich głównie tuniki albo dłuższe bluzki.

Legginsy push up z wysokim stanem

Bardzo modne stały się legginsy z wysokim stanem – dziewczyny nie tylko lepiej się w nich czują ale również lepiej wyglądają, podkreślając sylwetkę. Dostępność wzorów jest ogromna, z pewnością nadają sie do porannego joggingu jak i do ćwiczeń Jogi.

Legginsy i wzory — kolorowe i jednolite

Legginsy występują w różnych wersjach: kolorowych ze wzorami, monochromatycznych o jednolitych kolorach, w wersji cieniowanej, w wersji z imitującymi kieszenie wyszyciami albo malunkami na materiale. Wyglądają podobnie do spodni rurek, albo jak zostało wspomniane to są inspiracje z wybiegu i świata mody, podobnie do grubych kryjących rajstop czy getrów.

Są odpowiednie nawet dla pań w rozmiarze XL, ponieważ kluczem do dobrej stylizacji jest tylko to, co do legginsów założymy.

Są również Legginsy, które wyglądają jak Jeans, są bardzo modne i stylowe.

Modne luksusowe rajstopy i legginsy – luksus dla kobiet biznesu

Na Calzedonia najdziemy wiele rodzaju legginsy

  • Push Up
  • modelujące
  • Dzwony
  • Skinny
  • Ocieplane
  • Sportowe
  • Komfortowe

https://www.calzedonia.com/pl/kobieta/

https://www.youtube.com/user/CalzedoniaOfficial/videos

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *