Co na siebie założyć na randkę, żeby wypaść dobrze?!

Najczęściej zadawane sobie przez nas pytanie, kiedy wybieramy się na randkę, brzmi: co na siebie założyć?

Często mniej zastanawiamy się nad partnerem, z którym się umówiłyśmy, nad miejscem, do którego się wybieramy, niż nad doborem odpowiedniego stroju. Co na siebie założyć na randkę, żeby wypaść dobrze?

Randka – radzimy co założyć!

Przede wszystkim, zastanów się gdzie właściwie wychodzicie. Jeżeli idziecie do kina, masz sporą dowolność: możesz postawić na sukienkę, zestaw spódnicy i eleganckiej bluzki, zwykłe dżinsy i szalony T-shirt.

To samo dotyczy wyjścia na imprezę. Jeśli wybieracie się do klubu, ubierz się tak, jak zwykle ubierasz się w takie miejsca.

Na rance musisz czuć się swobodnie- komfortowo i atrakcyjnie

Pamiętaj, aby nie przesadzać z dodatkami i nie stawiać na całkowitą ekstrawagancję, chyba że na co dzień również się tak ubierasz. Na randce musisz czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Jeżeli na co dzień nigdy nie nosisz sukienek, bo źle się w nich czujesz, nie zakładaj również sukienki na randkę, ponieważ przez cały czas spotkania będziesz myślała o tym, że masz na sobie sukienkę, a nie o tym, o czym właśnie rozmawiacie i co robicie.

Obcasy na rance? – Dobry pomysł gdy je lubisz!

Podobnie jeśli chodzi o buty: jeżeli nigdy nie nosisz szpilek, nie masz doświadczenia w chodzeniu na wysokich obcasach, nie stawiaj na tego typu buty, by być bardziej sexy lub wyglądać bardziej atrakcyjnie.

Nie lubisz obcasów – lepiej nie zakładaj ich na randkę

Efekt może być całkowicie odwrotny: zamiast wyglądać seksownie, będziesz się chwiać i potykać, albo obetrzesz sobie stopy i będziesz cierpiała przez cały wieczór.

Co na pierwszą randkę włożyć?

Randka, zwłaszcza ta pierwsza, to droga do poznania się. Jeśli poznałaś faceta, który uwielbia ciężkiego rocka i na co dzień nosi skórę, a na nogach glany, nie zamieniaj się w królową hardcorowej muzyki tylko po to, żeby mu zaimponować.

Randka — bądź sobą w stylu ubioru i zachowaniu

W końcu będziesz musiała pokazać mu, jaka na prawdę jesteś. I odwrotnie, jeśli na co dzień ubierasz się na czarno i słodki styl to nic dla Ciebie, nie zakładaj na siebie różowej sukienki, żeby wyglądać bardzo kobieco. Randka ma być okazją do poznania się nawzajem, również strojem powinnaś pokazać, jaka jesteś na co dzień.

Stawiaj na wygodę i na swój styl, któremu jesteś wierna na co dzień.

Czy artykuł jest przydatny?

Thanks for your feedback!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *