O finansach

Przez intermedialna, 26 Kwiecień, 2022

Dzieci dziedziczą długi po rodzicach, również dzieci niepełnoletnie, które nie ukończyły jeszcze osiemnastego roku życia. Dzieci niepełnoletnie są jednak chronione przez prawo. Spadek można przyjąć na dwa sposoby. Pierwszy z nich, to sposób prosty, w którym nie ma ograniczenia odpowiedzialności za długi.

Przez intermedialna, 11 Styczeń, 2022

Bardzo nowoczesną opcją pojawiającą się na rynku finansowym jest pożyczka przez Internet. Wszelkie formalności można więc sporządzić siedząc wygodnie w swoim ulubionym pokoju. Nie musimy się niczym przejmować i śpieszyć. Każda decyzja i ruch mogą być przemyślane w dowolnym czasie.

Przez intermedialna, 4 Styczeń, 2022

Mobile banking inaczej m-banking a po polsku bankowość mobilna na rynku europejskim nie jest jeszcze tak popularna i rozwinięta jak na rynku amerykańskim, chińskim czy indyjskim. Jak pokazują badania większość osób korzystających z mobile banking to użytkownicy BleckBerry, iPhona i tym podobnych smartfonów.

Przez intermedialna, 25 Październik, 2021

Czasem w firmie przychodzi taki moment, w którym jej właściciel zaczyna szukać rozwiązań, które umożliwią zmniejszenie kosztów. Wówczas zastanawiają się nad skorzystaniem z usług, jaką jest na przykład księgowość on line.

Przez intermedialna, 24 Październik, 2021

Poznań czy inne duże miasta to perspektywa dla wielu firm, chociażby takiej jak biuro rachunkowe . Co prawda takich placówek jest dość dużo, ale jak się okazuje każda z nich ma dużo klientów i pracy. wszystko to dlatego, że istnieje tam również wiele firm, potrzebujących pomocy księgowych.